Na těchto stránkách používáme soubory cookies
Beru na vědomí
Internetové informační centrum správného očkování
Další aktualizace: 15.3.2021

"Adoptuj panenku a zachráníš dítě"

Již několikátý rok je opět vyhlášená akce UNICEFu na pomoc bezbranným dětem v rozvojových státech. Tato pomoc není směrována jen těmto dětem, ale celému lidstvu, neboť podaří-li se proočkovat celé lidstvo, bude možné vyhlásit světovou eradikaci příslušného infekčního onemocnění, jako tomu bylo u pravých neštovic a v posledních letech i u dětské přenosné obrny. Touto pomocí pomůžeme i sobě. Další informace najdete na stránkách UNICEFu.

Informace ze serveru UNICEF:
Z panenek, které naši příznivci z řad dětí, mládeže i dospělých vyrobili, jsme pro Vás připravili výběr 30 z nich. Každá panenka je označena číselným kódem, pod kterým je zařazena do internetového katalogu, jménem, kterým ji obdařil její tvůrce, názvem země, ze které pochází, a údajem o výšce.

Jednu panenku si můžete zakoupit (adoptovat) za jednotnou cenu 600 Kč, což je suma potřebná k proočkování jednoho dítěte v rozvojových zemích proti 6 smrtelným dětským nemocem (spalničky, záškrt, černý kašel, tetanus, tuberkulóza, dětská obrna).

Spolu s panenkou, kterou si objednáte, od nás obdržíte také její "rodný list" a pohlednici UNICEF. Na rodném listu jsou vedle údajů o panence uvedeny také údaje o jejím tvůrci (jeho jméno a adresa). A právě tvůrci panenky, kterou si vyberete, zašlete pohlednici UNICEF se sdělením, že jste se stal/stala "adoptivním rodičem" jeho panenky.

Panenky Vám budou zaslány podle Vaší objednávky na dobírku.
Za zaslání 1 panenky účtujeme poštovné a balné ve výši 65 Kč (při zaslání více panenek najednou bude účtována cena přiměřeně vyšší - podle velikosti zásilky a sazebníku České pošty).
Dodací lhůta je cca 14 dní.

Vydáno / Aktualizováno: 06.10.2003
Autor: M.PetrášKontakt | Podmínky užívání | GDPR | Prémiový obsah | RSS
Správné očkování - veškeré informace o očkování a vakcínách, ale nejen o nich.
info@vakciny.net, Marek Petráš, Copyright ©1999-2019.
Jan Tax: tvorba webových stránek
Žádná část těchto stránek nesmí být kopírována bez souhlasu autora.
Přihlásit